Trend wnętrzarski na marmur

Szanowni Państwo,
w związku z panującym trendem wnętrzarskim na marmur, który stanowi motyw ponadczasowy i pasuje do wielu kierunków urządzania, prezentujemy idealne połączenie z powierzchniami matowymi. Doskonałe, matowe, aksamitne w dotyku włoskie płyty meblowe CLEAF PIOMBO zestawione z fantazyjnymi wzorami płyt meblowych CLEAF TALCO nawiązujące swoja strukturą do delikatnego i przyjemnego w dotyku marmuru.

Ponadczasowy materiał, który idealnie wpasowuje się we wnętrza inspirowane skandynawskim minimalizmem jak i eleganckie pałacowe przestrzenie. Rozwiązanie idealne bez względu na styl czy dekoracje daje poczucie klasycznej i przyjemnej elegancji.

Płyty PIOMBO oraz CLEAF Talco dają nieograniczone możliwości. Mogą być stosowane zarówno przy projektach mebli kuchennych, salonu, sypialni czy też w przedpokoju (TALCO FC19) jako dopełnienie dekoracji.

 

Struktura płyt PIOMBO idealnie komponuje się także z drewnianymi powierzchniami. Aneks kuchenny łączy płytę PIOMBO HM06 z płytą CLEAF PEMBROKE S129.

Szczególnie chcemy polecić nowy dekor PIOMBO HM08, który swoim niezwykłym odcieniem szarości pięknie komponuje się z wieloma strukturami i pasuje do każdego wnętrza.

Informujemy, że płyty dostępne są naszym magazynie Matdesign. Istnieje możliwość zamówienia laminatów.

  • Koszt próbki 9 zł
  • Koszt prezentowanego zestawu próbek 100 zł (box).

Istnieje możliwość kompozycji własnego box-u.

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego, telefonicznego.

Pozdrawiamy Zespół Matdesign